Relacja z pokazu kolekcji „SEX” duetu Paprocki&Brzozowski

Pokazy ściągają największe gwiazdy zainteresowane modą i dobrą zabawą. Nie zabrakło ich podczas pokazu najnowszej kolekcji duetu Paprocki&Brzozowski. Jak się bawiły gwiazdy z „SEX-em” w tle? Zobaczcie naszą relację z pokazu!

VU MAG

„SEX” – to tytuł wiosenno-letniej kolekcji duetu Paprocki&Brzozowski oraz hasło wywoławcze ich pokazu. Dlaczego akurat „SEX”? Bo budzi wiele skojarzeń i emocji. Projektanci chcieli, aby taka właśnie była ich najnowsza kolekcja. Na wybiegu zobaczyliśmy zmysłowe koronki, architektoniczne falbany, sukienki z głębokimi dekoltami, długości odsłaniające nogi i kroje podkreślające talię. Mix klasyki i nowoczesności. Klasyczne fasony przełamuje nowoczesna asymetria i ostra kolorystyka – oprócz czerni, bieli i delikatnego różu pojawiają się soczyste żółcie i zmysłowe amaranty.

Z pierwszych rzędów pokaz oglądały zaprzyjaźnione z projektantami gwiazdy. W ich kreacjach pojawiły się m.in.: Joanna Koroniewska, Anna Mucha, Daria Widawska, Paulina Krupińska, czy Edyta Herbuś. Jakie wrażenie na gościach zrobiła kolekcja „SEX”? Zobaczcie naszą relację z wydarzenia!

Dzięki projektowi T-Mobile Fashion i transmisji w serwisie Plejada każdy mógł zobaczyć kolekcję w ekranie swojego komputera. Dla tych, którzy przegapili wydarzenie, [url= http://vumag.pl/t-mobile-fashion/zobaczcie-cala-kolekcje-sex-duetu-paprockibrzozowski,64342.html]VU MAG przygotował wideo z całego pokazu. Polecamy!

AKPA

Tematy:

Nieprawidłowy email