Ray Bany wiceprezydenta

Wiceprezydent Stanów Zjednoczonych, Joe Biden zadebiutował na Instagramie. Jego pierwsze wrzucone zdjęcie wywołało prawdziwą lawinę komentarzy.

Joe Biden / Getty Images

Chyba tylko w USA jedno, nic nie znaczące teoretycznie zdjęcie wiceprezydenta potrafi wzbudzić aż tyle emocji. Politycy, dziennikarze i zwykli obywatele emocjonuję się pierwszym zdjęciem wrzuconym na profil Joe'a Bidena na Instagramie. Polityk zadebiutował w tym medium w środę i już wywołał burzę.

Na zdjęciu możecie zobaczyć gabinet Bidena, jego lekko nieostrą sylwetkę w tle. Na pierwszym planie znalazły się przeciwsłoneczne Ray Bany i to one wzbudziły takie kontrowersje. Przyznajcie, ta fotka wygląda trochę jak z kampanii reklamowej. Dziennikarze oczywiście interpretują to zdjęcie. -Wiceprezydent postawił na ponadczasową klasykę można przeczytać na zagranicznych serwisach - to bardzo przemyślany zabieg marketingowy komentują inni.

Pierwsze zdjęcie Bidena na jego oficjalnym profilu na Instagramie / Instagram

Pojawiają się również negatywne komentarze, że to paskudny product placement i że takie działanie nie przystoi drugiemu najważniejszemu człowiekowi w USA. Biorąc jednak pod uwagę postać Bidena, raczej nic sobie z tego nie zrobi. Jego "luźne podejście" do potęgi social media, choć trochę się spóźnił z tym kontem, przysparza mu wielu sympatyków. Ostatnio nawet zrobił sobie swoje pierwsze selfie. Zgadniecie z kim?

Jego komentarz mówi sam za siebie: "Found a friend to join my first selfie on Instagram. Thanks for following and stay tuned. –VP"

Selfie Joe'a Bidena i Baracka Obamy / instagram

Tematy:

Nieprawidłowy email