10 najlepiej ubranych kobiet 2015 według Vanity Fair

Co roku magazyn Vanity Fair ogłasza listę najlepiej ubranych kobiet. Zazwyczaj w jej czołówce znajdują się gwiazdy show-biznesu, jednak tym razem ranking jest nie lada zaskoczeniem. Kto w tym roku wyznacza trendy?

Foto: Getty Images

Tegoroczny ranking magazynu Vanity Fair jest ogromnym zaskoczeniem! Zamiast najgorętszych nazwisk światowego show-biznesu rządzi nim bowiem śmietanka biznesowa i elita społeczna. Tym samym w najbardziej prestiżowym, modowym zestawieniu pojawiają się członkinie rodzin królewskich, żony polityków i kobiety biznesu. Oto jak się plasuje lista najbardziej stylowych kobiet 2015 według Vanity Fair:

1. Samantha Cameron – żona Davida Camerona, premiera Wielkiej Brytanii. Zawodowo związana jest z marką Smythson, produkującą luksusowe torebki. Samatha Cameron często nosi projekty Phillipa Lima, Alexandra McQueena, Erdem i Roksandy Ilincic. Została wyróżniona za niebieską, wzorzystą sukienką, którą miała na sobie podczas wizyty w Buckingham Palace.

2. Taylor Swift jest jedyną przedstawicielką świata show-biznesu w czołówce rankingu Vanity Fair. Styl Taylor od jakiegoś czasu przeszedł dużą metamorfozę, a gwiazda stała się godną naśladowania „it-girl”.

3. Misty Copeland – baletnica, związana z American Ballet Theatre. Jej ulubieni projektanci to: Givenchy, Balmain, Helmut Lang, Cushnie et Ochs i  Hervé Léger.

4. Zofia, hrabina Wesseksu – wyróżniona za jedwabną sukienkę oraz kapelusz podczas tegorocznych obchodów w Ascot.

5. Amal Clooney, która w tym roku podbiła serca wszystkich miłośników mody. Piękna pani prawnik, prywatnie żona George’a Clooneya najczęściej sięga po projekty: Giambattista Valli, Dolce & Gabbana, Stelli McCartney i Alexandra McQueena.

Rihanna znalazła się dopiero na 6. miejscu zestawienia, co stanowi wyraźną degradację w stosunku do poprzednich lat. Zaraz za nią w rankingu znalazły się także: Charlotte Casiraghi (ambasadorka kosmetyków Gucci), Królowa Letycja, Mellody Hobson (bizneswoman) i Francesca Amfitheatrof (dyrektor kreatywna Tiffany & Co.).

Jak widać najbardziej stylowe kobiety to nie te, chodzące po czerwonych dywanach.

Foto: Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email