Rag&Bone podbija ulice

Gwiazdami jesiennej kampanii zostali Michael Pitt, aktor znany z filmu „Zakazane Imperium” oraz francuska aktorka Léa Seydou.

Michael Pitt dla Rag&Bone / Getty Images

Rag & Bone to kwintesencja nowojorskiego luzu i miejskiej nonszalancji. Projektanci marki Marcus Wainwright i David Neville to ulubieńcy modelek i młodych fanów niezobowiązującego stylu i wysokiej jakości tkanin. Właśnie ukazała się kampania promująca męską i damską kolekcję marki na jesień-zimę 2013/14.

Gwiazdami jesiennej kampanii zostali Michael Pitt, aktor znany z filmu „Zakazane Imperium” oraz francuska aktorka Léa Seydou.

Léa Seydou dla Rag&Bone / Getty Images

Czarno-białe zdjęcia wykonane w centrum tętniącego życiem Nowego Jorku idealnie oddają wielkomiejski styl marki. Projektantom, którzy przy tworzeniu dwóch ostatnich kampaniach współpracowali z Kate Moss, tym razem jeszcze mocniej postawili na naturalność. Aby uzyskać efekt 'uchwyconej chwili', aktorzy nie otrzymali od fotografa żadnych wskazówek. -Przesłanka była prosta, wszystko co dzieje się w Rag & Bone przychodzi naturalnie – mówi Neville.

Cel został osiągnięty.

Kampania Rag & Bone na jesień-zimę 2013/14 to jedna z najbardziej nastrojowych i bezpretensjonalnych propozycji kolejnego sezonu.

Tematy:

Nieprawidłowy email