Rafał Maślak w kampanii PRIMAMODA

W najnowszej kampanii Primamoda stawia na naturalne, włoskie skóry, kolor granatowy, miejski charakter oraz... znaną męską twarz.

Rafał Maślak w kampanii PRIMAMODA / materiały prasowe

W najnowszej kampanii PRIMAMODA postanowiła zabrać swoich klientów w podróż do Mediolanu. To właśnie to miasto stało się bohaterem sesji zdjęciowej promującej produkty tej marki. Surowy design, nowoczesne wzornictwo i modernistyczna architektura, na tym właśnie tle modele prezentują buty i torebki.

Rafał Maślak w kampanii PRIMAMODA / materiały prasowe
Rafał Maślak w kampanii PRIMAMODA / materiały prasowe

Tak, tak, dobrze widzicie. Primamoda postanowiła zaprosić do współpracy Rafała Maślaka, znanego ostatnio z występów w "Tańcu z gwiazdami" i zdobywcę tytułu Mistera Polski 2014.

Primamoda w kolekcji jesień-zima proponuje granatowe botki czy czółenka jako absolutny swój "Must Have". Klientki znajda również botki z metalicznymi detalami oraz mocne, rockowe biker boots. Nie zabraknie też kozaków za kolano. Primamoda proponuje kozaki w kilku wersjach materiałowych (np: zamsz).

Kampania Primamoda / materiały prasowe
Najnowsza kampania PRIMAMODA / materiały prasowe

Panom Primamoda proponuje połączenia czerni z granatem i mocne, czerwone akcenty. W ofercie znajdują się również półbuty z naturalnej skóry i miękkiego zamszu oraz mocno sportowe dodatki.

Tematy:

Nieprawidłowy email