Rafael Nadal twarzą Tommy'ego Hilfigera

Mamy dobrą wiadomość dla sportowych fashionistów. Rafael Nadal, nazywany żywą legendą tenisa, został właśnie twarzą nie jednej, a aż trzech linii Tommy’ego Hilfigera.

Foto: Tommy Hilfiger

Rafael Nadal uważany jest za jednego z  najwybitniejszych tenisistów świata, a nieprzerwanie od 2003 r. zaliczany jest do piątki najlepszych zawodników tej dyscypliny. W wieku 24 lat został najmłodszym zdobywcą Wielkiego Szlema w historii. Jest także drugim zawodnikiem, który w erze open skompletował Karierowego Złotego Wielkiego Szlema, po tym jak wygrał  turnieje Open we Francji, Australii, USA, turniej Wimbledon, a także zdobył złoty medal olimpijski w 2008 r. Nadal jest także rekordzistą w ilości zwycięstw French Open zdobytych przez jednego gracza, czego dokonał dziewięć razy, w tym pięć razy z rzędu. Ma 29 lat i ciało Adonisa. Nic zatem dziwnego, że Tommy Hilfiger zaangażował go do promocji swojej marki.

- Rafael Nadal już od wielu lat jest moim bliskim przyjacielem i wielbicielem naszej marki, a jego oddanie i pasja dla sportu, który uprawia, nieustannie mnie inspirują - powiedział Tommy Hilfiger - Ta wyjątkowa współpraca pozwala, by jeden z najlepszych sportowców tego pokolenia stał się częścią rodziny „Tommy”. Rafael uosabia charakterystyczną dla naszej marki naturalność. Jest pewny siebie i zabawny – po prostu „cool”.

Już niebawem Rafael Nadal pojawi się w spotach reklamowych i na billboardach promujących aż trzy linie Hilfigera. Tenisistę zobaczymy w eleganckich garniturach z linii Tommy Hilfiger Tailored, w kampanii zapachu TH Bold oraz w bieliźnie Tommy Hilfiger Underwear. Nie ukrywamy, że ostatnie zdjęcia najbardziej przypadły naszej redakcji do gustu.

Foto: Tommy Hilfiger
Foto: Tommy Hilfiger
Foto: Tommy Hilfiger
Foto: Tommy Hilfiger

Tematy:

Nieprawidłowy email