Puchowa kurtka polskiej marki podbiła nowojorski Tydzień Mody

Polskie marki bardzo dobrze przyjmowane są na zagranicznym rynku modowym. W ubraniach Magdy Butrym paradują najpopularniejsze modelki, a o sukcesach projektantki rozpisują się światowe media. Równie dobrze radzi sobie za granicą polska marka MMC. Czerwona puchowa kurtka, w której zaprezentowała się podczas nowojorskiego Fashion Weeka Jessica Mercedes, zwróciła uwagę ulicznych fotoreporterów i redaktorów serwisów modowych.

Foto: East News

Na Fashion Week w Nowym Jorku modni blogerzy, blogerki oraz styliści zaopatrzyli się w ciepłe kurtki puchówki, rękawiczki i szaliki. Wśród najlepszych zimowych looków na New York Fashion Week, znalazła się stylizacja Jessiki Mercedes, z czerwoną puchową kurtką w roli głównej od MMC.

Foto: East News Jessica Merces w kurtce puchówce od MMC
Foto: East News Jessica Mercedes

Zimowe zestawienie, które uzupełnił kremowy golf również od MMC, spodnie Zary, torebka Gucci oraz buty od Uterque, zwróciło uwagę brytyjskiego i paryskiego "Vogue'a".

Kurtkę MMC wybrała również Julia Kuczyńska. Maffashion prezentowała się w złotej kurtce polskiej marki podczas paryskiego Fashion Weeka. Jej stylizacja zachwyciła zagraniczne magazyny i serwisy modowe.

Tematy:

Nieprawidłowy email