Przybylski odchodzi z Project Runway

Project Runway bez prowadzącej i członka jury! Nie dość, że wciąż nie wiadomo, kto poprowadzi drugą edycję programu, to z jurorskiego fotela zrezygnował także Mariusz Przybylski. Projektant oficjalnie ogłosił, że żegna się z produkcją TVN.

Studio69

Project Runway to chyba najbardziej problematyczna produkcja TVN-u – od początku program napotyka na niemałe trudności. Najpierw w ogóle nie było pewne, czy format zagości na polskiej antenie. Gdy udało się dopiąć wszelkich formalności i ogłoszono, że prowadzącą nowego show będzie Anja Rubik, wylała się fala krytyki. Teoretycznie najbardziej odpowiednia osoba na to miejsce została hejtowana, zanim jeszcze można było obiektywnie ocenić jej występy przed kamerą. Później wytykano jej wadę wymowy i zarzucano zbyt małą ekspresję na ekranie. Po zakończeniu programu w prasie pojawiły się spekulacje, że produkcja drugiej edycji Project Runway stoi pod dużym znakiem zapytania ze względu na zbyt podobną tematykę do Top Model, który rzekomo cieszył się większą popularnością widzów. Ostatecznie stacja TVN zdecydowała się na kontynuację formatu i już oficjalnie ogłoszono castingi do drugiej serii programu. Jednak jak się szybko okazało, to nie koniec problemów, z jakimi zmaga się produkcja.

Studio69

Do tej pory nie ustalono, kto będzie prowadził nową edycję Project Runway. Obecność Anji Rubik stoi pod dużym znakiem zapytania – oficjalnie wiadomo, że modelka mocno rozważa prowadzenie programu, ponieważ pierwsza edycja kosztowała ją sporo zawodowych wyrzeczeń. W sieci pojawiły się też informacje, jakoby to Kamila Szczawińska miała zastąpić Rubik, jednak główna zainteresowana zaprzecza tym plotkom:

- Nic mi na ten temat nie wiadomo. Pojawiłam się gościnnie w jednym z odcinków programu Top Model, natomiast nie otrzymałam żadnej propozycji zawodowej od produkcji Project Runway – powiedziała Kamila Szczawińska w rozmowie z VU.

Zapewne nie tylko stanowisko prowadzącej spędza sen z powiek producentom programu – 2 grudnia Mariusz Przybylski ogłosił na swoim Facebooku, że rezygnuje z udziału w drugiej edycji Project Runway. Tym samym program opuścił także jeden z członków jury. Sprawa jest na tyle problematyczna, że zdjęcia ruszają na początku stycznia. Jak myślicie, kto powinien zająć miejsce Mariusza Przybylskiego na fotelu jurora?

Mariusz Przybylski / Facebook
Studio69
Studio69

Tematy:

Nieprawidłowy email