Prześliczne córki Meryl Streep w reklamie & Other Stories

Piękne dzieci sławnych rodziców występujące w kampaniach reklamowych to najmocniejszy trend tego sezonu. Na wybiegach króluje siostra Kim Kardashian i córka Aleka Baldwina, a w reklamach pojawiają się kolejne śliczne dzieciaki. Nawet H&M zdecydował się dołączyć do zabawy w rodzinne koneksje i do kampanii kolekcji akcesoriów zaprojektowanej dla marki – córki czyli & Other Stories zaprosił siostry Gummer czyli córki Meryl Streep.

fot. Stephen Shore / & Other Stories

Meryl Streep jest niesamowitą aktorką. Jest też przepiękną kobietą. Nic więc dziwnego, że jej trzy córki są równie atrakcyjne jak matka i też nieźle sobie radzą w świecie filmu. Grace(28), Louisa(23) i Mamie(31) Gummer pojawiły się w kampanii & Other Stories, promującej kapsułkową kolekcję dodatków projektu Clare Vivier. Zjawiskowe blondynki z Kalifornii przyjaźnią się z projektantką (Louisa pracowała w butiku Vivier w Nowym Jorku), więc wszyscy z radością przyjęli informację o szykującej się współpracy. Zdjęcia sióstr zrobił Stephen Shore, jeden z najbardziej docenionych artystów XX wieku. Jako 23-latek, w 1971 roku doczekał się wystawy swoich prac w Metropolitan Museum of Art. Był drugim fotografem, który miał indywidualną wystawę w prestiżowym muzeum. W ciągu kilkudziesięciu lat pracy Shore pracował z modelkami i markami modowymi: jest autorem kampanii dla Bottega Veneta, jego sesje pojawiły się w „W” i „Garage”.

Siostry Gummer sfotografował w Kalifornii, w domu i studio projektantki, Clare Vivier. Dziewczyny ubrane w proste dżinsy i jedwabne bluzki prezentują typowy kalifornijski styl: są wyluzowane, mają minimalny makijaż, a ich piękne blond włosy są w lekkim nieładzie. Stanowią idealny miks Kalifornii i Paryża, pozując do zdjęć z kolorowymi torebkami i workami projektu Clare Vivier, które są częścią kolekcji „Co-Lab”.

fot. Stephen Shore / & Other Stories

Skąd możecie znać córki Meryl Streep? Najstarsza, Mamie, nieźle radzi sobie w świecie amerykańskich seriali. Była główną bohaterką medycznego serialu „Emily Owens M.D.”, zagrała w kilku odcinkach „The Good Wife”. Grace zagrała epizod w „The Newsroom”, zaś najmłodsza, Louisa jest modelką – podpisała kontrakt z IMG Models i na razie nie próbuje swoich sił w świecie filmu. Wszystkie trzy odziedziczyły po matce perfekcyjną, mleczną cerę i jasne włosy. Są wręcz wymarzonymi ambasadorkami dla nieco niszowych marek, takich jak &Other Stories.

Kolekcja Co-Lab, którą promują, trafi do sklepów jutro, zaś reklamy z udziałem dziewczyn będą promowane przede wszystkim w Internecie.

fot. Stephen Shore / & Other Stories
fot. Stephen Shore / & Other Stories
fot. Stephen Shore / & Other Stories
fot. Stephen Shore / & Other Stories

Tematy:

Nieprawidłowy email