Projektant i jego muza

Anja Rubik to najlepsza przyjaciółka, klientka oraz od pewnego czasu muza młodego projektanta Anthony’ego Vaccarello. Podczas paryskiego Tygodnia Mody zgodziła się wystąpić jedynie w jego pokazie.

Getty Images/Flash Press Media
Ta tajemnicza postać to Anthony Vaccarello

„W Paryżu tylko dla jednego mężczyzny , przyjaciela. Zgadnijcie kogo” – pisze Anja Rubik na swoim Instagramie, tuż pod zdjęciem prezentującym sylwetkę tajemniczego mężczyzny . Fani modelki od razu zorientowali się o kogo chodzi. Oczywiście o Anthony’ego Vaccarello, młodego projektanta, który szturmem podbija paryski Tydzień Mody swoimi silnymi i piekielnie kobiecymi kolekcjami.

Anja na wybiegu pokazu na wiosnę-lato 2014
Anja otworzyła pokaz Anthony'ego Vaccarello
Backstage pokazu

Anja Rubik to bez wątpienia jego ulubiona modelka, lecz także przyjaciółka w prywatnym życiu. Pokaz na wiosnę-lato 2014 jest dla niego szczególnie wyjątkowy. Anja Rubik zgodziła się wystąpić w nim na wyłączność, co oznacza, że nie pojawi się na żadnym innym pokazie podczas Paris Fashion Week. To duży zaszczyt dla obu stron.

Anja tuż po zakończonym pokazie
Oficjalny Instagram Anji Rubik
Anthony, Anja i dwójka przyjaciół po zakończonym pokazie

Anja Rubik już nie raz dała wyraz swojej sympatii do Anthony’ego i jego projektów. Pamiętacie kontrowersyjne sukienki, które modelka miała na sobie podczas Gali MET w 2012 i 2013 rok?

Gala MET 2013 Anja Rubik w towarzystwie Anthony'ego Vaccarello
Gala MET 2012

Długa, biała suknia z głębokim rozcięciem odsłaniającym nogę oraz czerwona, skórzana mini z dekoltem aż do linii pępka już przeszły do historii najoryginalniejszych kreacji imprezy w Metropolitan Museum. Na tegorocznej gali Anja pojawiła się oczywiście w towarzystwie Anthony’ego. Projektant nie mógł wymarzyć sobie lepszej ambasadorki. Anja perfekcyjnie pasuje do jego seksownych kreacji, które stanowią kwintesencję kobiecej siły i niezależności.

Anthony Vaccarello wiosna-lato 2014

Tematy:

Nieprawidłowy email