Projektanci na Start: odcinek 8 - praca w parach pod okiem MMC

Co tydzień na projektantów czeka kolejne zadanie, które ma sprawdzić ich umiejętności, ale także szlifować warsztat. W 8 odcinku programu „Projektanci na start” uczestników czeka nie lada wyzwanie – będą musieli sprawdzić się w pracy grupowej. Ich zmaganiom będą przyglądać się nowi eksperci programu – duet MMC.

FOX Life

W pracy projektanta artystyczny indywidualizm musi czasami zostać odstawiony na bok. Kreatorzy mody często zależą od sztabu ludzi, z którymi projektant musi umieć współpracować. Taką lekcję dostaną uczestnicy programu już w dzisiejszym odcinku. Ale to nie koniec wyzwań – projektanci będą musieli przenieść się wyobraźnią do przyszłości i stworzyć trend na przyszłe sezony. Musimy przyznać, że to zadanie nie należy do najłatwiejszych, zwłaszcza kiedy wizję dwójki projektantów muszą się zgadzać, albo przynajmniej zmierzać w tym samym kierunku.

Na pomoc początkującym kreatorom mody przyjdzie znany duet MMC. Ilona Majer i Rafał Michalak pracują ze sobą od 17 lat, więc doskonale wiedzą jak godzić wizje i wyobraźnie dwóch charakterów. Ta lekcja współpracy będzie nieocenionym doświadczeniem dla przyszłych projektantów. Niestety i w tym tygodniu ktoś będzie musiał pożegnać się z programem.

Najnowszy odcinek programu „Projektanci na start” w każdą środę, o godz. 22 na antenie FOX Life. Polecamy!

FOX Life
FOX Life
FOX Life
FOX Life
FOX Life

Tematy:

Nieprawidłowy email