Projektanci na Start: odcinek 7 – Suknia Bohoboco

Przed nami 7 odcinek programu „Projektanci na Start”, w którym oprócz uczestników, zobaczymy duet Bohoboco. Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek zdradzą tajniki swojej pracy i przekażą przyszłym projektantom kilka niezawodnych sposobów na niepowtarzalne kreacje. Uczestników oceniać będzie Aneta Kręglicka, Mona Kinal i Marek Straszewski, a pocieszać - Marcelina Zawadzka.

FOX Life

Po zaprojektowaniu autorskiej koszulki, uczestników programu Projektanci na Start czeka kolejne zadanie. Bohaterką 7 odcinka będzie… suknia. To nie lada wyzwanie, albowiem w tym tygodniu w roli ekspertów wystąpi duet Bohoboco. Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek znani są ze swoich doskonałych kreacji, dlatego uczestnicy programu będą musieli wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności, by zachwycić tak doświadczonych projektantów.

FOX Life

Jednak wspaniały efekt to nie wszystko. Projektanci będą oceniani podczas każdego etapu powstawania kreacji: od szkiców, poprzez szycie, po prezentację. Każdy z tych czynników ma wpływ na ostateczną ocenę jurorów i ekspertów.

FOX Life
FOX Life

Najnowszy odcinek programu „Projektanci na start” w każdą środę, o godz. 22 na antenie FOX Life. Polecamy!

Zobaczcie także galerię zdjęć z projektami sukienek uczestników programu Projektanci na Start:

FOX Life
FOX Life
FOX Life
FOX Life
FOX Life
FOX Life
FOX Life

Tematy:

Nieprawidłowy email