Projektanci na start: odc. 9 – Zuo Corp. i strój do biura

Projektanci nie mają odpoczynku nawet w Święta, dlatego już 25 grudnia na antenie FOX Life wyemitowany zostanie kolejny, już 9 odcinek programu „Projektanci na start”. Tym razem uczestnicy będą oceniani poprzez strój biurowy, jaki będą musieli zaprojektować pod okiem eksperta - projektanta marki Zuo Corp. Bartka Michalca.

FOX Life

Dziewiąty odcinek programu Projektanci na start wniesie powiew świeżości w dotychczasowe wyzwania. Tym razem uczestnicy będą musieli stworzyć ubranie z pozoru nudne, ale pozostawiające szerokie pole do popisu. Chodzi o biurowy uniform dla nowoczesnych kobiet biznesu. Zatem dziewiąty odcinek upłynie pod znakiem niebanalnych żakietów i spódnic.

W poszukiwaniu inspiracji, uczestnicy wybiorą się do centrum Łodzi, by obserwować styl ubierania się pracujących w korporacjach kobiet. W tej wyciecze młodym kreatorom towarzyszył będzie Bartek Michalec – główny projektant marki Zuo Corp.

FOX Life

Bartek Michalec będzie także gościem Centrum Promocji Mody, gdzie w finale odcinka dołączy do grona jury. Wraz z Anetą Kręglicką, Moną Kinal i Markiem Straszewskim będą oceniać projekty, a także zadecydują o eliminacji kolejnego uczestnika.

Najnowszy odcinek programu „Projektanci na start” w każdą środę, o godz. 22 na antenie FOX Life. Polecamy!

FOX Life
FOX Life
FOX Life
FOX Life
FOX Life
FOX Life

Tematy:

Nieprawidłowy email