„Projektanci na start”, odc. 10: walka o półfinał

W tym tygodniu w programie „Projektanci na start” stawka idzie w górę – w programie zostało 4 uczestników, którzy powalczą o półfinał pierwszego w Polsce talent show dla projektantów.

FOX Life

W ostatnim odcinku mogliśmy przekonać się jak bardzo nieprzewidywalna jest rywalizacja w programie Projektanci na start. W zeszłym tygodniu odpadł Kamil Sobczyk, który do tej pory uchodził za faworyta nie tylko w opinii jury, ale także pozostałych uczestników. W dziesiątym odcinku zabraknie jednak dotychczasowego pupilka, dzięki czemu rywalizacja między pozostałymi uczestnikami stanie się jeszcze bardziej zażarta.

Dziesiąty odcinek to już walka o półfinał programu - zostało 4 uczestników, którym coraz trudniej będzie przekonać do siebie jury. W tym tygodniu przed projektantami postawiono z pozoru proste zadanie, w którym jednak łatwo o porażkę. Uczestnicy będą musieli zaprojektować niepowtarzalną kreację, która jednocześnie w pełni odda ich charakter i wizję mody. Jak zwykle wsparciem dla projektantów będzie Marcelina Zawadzka, która wyjątkowo tym razem wcieli się w jeszcze jedną rolę. To właśnie Marcelina będzie modelką, dla której uczestnicy będą musieli stworzyć swoją kreację. Czy wynieśli coś z lekcji współpracy z modelkami z początku programu i będą w stanie dobrać do Marceliny odpowiednią kreację?

O tym wszystkim przekonamy się już w środę, 1. stycznia na antenie FOX Life. Najnowszy odcinek programu Projektanci na start wyemitowany zostanie o godz. 22.

FOX Life
FOX Life
FOX Life
FOX Life
FOX Life
FOX Life

Tematy:

Nieprawidłowy email