„Projektanci na start” – drugi odcinek castingów

Kolorowe osobowości, niebanalne projekty i naprawdę zaskakujące inspiracje – to zobaczyliśmy w pierwszym odcinku programu „Projektanci na start”. Co nas czeka w tym tygodniu?

FOX Life

Od pierwszego odcinka programu Projektanci na start minął zaledwie tydzień, a my już nie możemy doczekać się dzisiejszego wieczora. O godzinie 22, na antenie FOX Life zostanie wyemitowany drugi odcinek pierwszego, polskiego talent show, poświęconego projektantom mody.

Tydzień temu rozpoczęły się castingi, na których nie brakowało barwnych osobowości i naprawdę zaskakujących inspiracji. Aneta Kręglicka – przewodnicząca jury zaniemówiła, gdy jedna z uczestniczek – Paula Śmiejkowska – zaprezentowała własną interpretację pepitki, inspirowaną… aktem zapłodnienia. Po gorącej dyskusji Paula ostatecznie dostała przepustkę do drugiego etapu programu, więc będziemy mogli obserwować rozwój jej artystycznych wizji.

Ogromne wzruszenie wzbudziła historia projektanta, który w dzieciństwie został zostawiony przez rodziców na śmietniku. Grzegorz Skwara trafił do rodziny zastępczej, a swoje dzieciństwo spędził w pracowni krawieckiej nowej mamy. Pasja do szycia została zaszczepiona w nim tak głęboko, że postanowił zostać projektantem. Z ubrań Grzegorza emanuje ból i cierpienie, jakie towarzyszyło projektantowi przez całe życie. Niestety teatralne stroje przegrały w konkurencji z bardziej casualowymi i ulicznymi propozycjami pozostałych uczestników. Mamy natomiast nadzieję, że Grzegorz Skwara nie zniechęci się do walki o swoje marzenia.

Pierwszy odcinek programu wyłonił 8 uczestników kolejnego etapu: Kamila Sobczyka, Gawła Grzegórskiego, Paulę Śmiejkowską, Zofię Jędrzejczak, Michalinę Szurgot, Marcina Łukasiewicza, Emilię Korycką i Jarosława Juźwina. Dwa kolejne odcinki to ciąg dalszy poszukiwań projektantów z szansą na wielką karierę. Już dzisiaj o godzinie 22 na antenie FOX Life przekonamy się kto zajmie 6 kolejnych miejsc w programi Projektanci na start.

FOX Life
FOX Life
FOX Life
FOX Life
FOX Life

Tematy:

Nieprawidłowy email