Projektanci dla Kate Middleton

Jak tylko Kate Middleton ogłosiła, że spodziewa się dziecka, cała branża mody zaczęła spekulować nad tym jak styl księżnej zmieni się podczas tych 9 miesięcy. Czy dopasowane sukienki i garsonki zamieni na obszerne, falbaniaste sukienki w stylu księżnej Diany?

WWD

Jak do tej pory księżna pozostaje wierna swojemu wypracowanemu stylowi, a brzuszek nie wpłynął na zmianę garderoby. Księżna nadal lubi swoje stare sukienki i płaszcze, które bez obawy zakłada powtórnie, nawet w trakcie ciąży.

Coraz bardziej zaawansowana ciąża Kate skłoniła światowych projektantów do zaprojektowania sukienek, które mogą w kolejnych miesiącach posłużyć księżnej. Specjalnie dla portalu WWD, tacy projektanci jak Karl Lagerfeld i Donna Karan przygotowali szkice kreacji, w jakich widzą ciężarną Kate.

WWD

Karl Lagerfeld zaprojektował dla księżnej granatową suknię z długimi rękawami i gustowną stójką. Sukienka ma również wyraźnie zaznaczony najwęższy punkt nad królewskim brzuszkiem. Karl wyeksponował natomiast piękny dekolt księżnej oraz zgrabne nogi. – uważam, że sukienka jest bardzo w jej stylu – powiedział o swoim projekcie Karl Lagerfeld.

WWD

Chloe proponuje dla księżnej kreację wzorowaną na wiosenno-letniej kolekcji marki. Blado brzoskwiniowa, rozkloszowana sukienka ozdobiona jest pokaźnymi falbanami – wygodnie i trendy!

WWD

Nanette Lepora proponuje księżnej sukienkę z kolorowej organzy, natomiast Nina Ricci zaprojektowała jedwabną sukienkę w duże kwiaty, którą ozdobiła czarną koronką.

WWD

Donna Karan naszkicowała przepiękną, niebieską kreację aż do ziemi. – Jest to sukienka, którą Kate może nosić zawsze, w każdym wieku, na każdym etapie, podczas ciąży lub po niej – powiedziała nowojorska projektantka. Natomiast Andrem Gn widzi ciężarną Kate w czarno-białej sukience. Projektant naszkicował również torebkę ze skóry krokodyla, którą nazwał „The Douchess Bag”.

Przeczytaj: Noszenie podróbek jest kradzieżą!

Tematy:

Nieprawidłowy email