Polskie okulary podbijają świat

Dobrze znane już kujonki to wciąż modny dodatek stylowego ubioru. Te najbardziej znane wśród naszych gwiazd produkowane są przez polską firmę. Massada Eye tworzy okulary, które pokochał już cały świat.

Massada Eye

Katarzyna Łupińska, główna projektantka i właścicielka marki Massada Eye wpadła na pomysł tworzenia okularów, gdy poznała swojego partnera. Przykuł jej uwagę oryginalnymi oprawkami – postanowiła dowiedzieć się gdzie je kupił i w ten sposób narodziło się uczucie pary. Po kilku miesiącach postanowiła stworzyć własny biznes i zrealizować swoje marzenia. Tak powstała polska marka Massada Eye, która podbija zagraniczne rynki.

Projektantka osobiście projektuje każdy model oprawek i sama barwi szkła. Okulary tworzone są ręcznie w Wielkiej Brytanii, następnie trafiają do firmy w Polsce. Stąd rozsyłane są w świat – największym powodzeniem cieszą się w Japonii, Hiszpanii i Francji – tam, gdzie okulary są obowiązkowym elementem modnej stylizacji (zwłaszcza na ulicach Paryża).

Do światowego trendu powoli przekonują się także Polacy. W okularach Massada Eye pojawiają się nasze gwiazdy: Michał Piróg, Doda, Edyta Herbuś czy Kinga Rusin.

Massada Eye
Edyta Herbuś w przeźroczystych okularach firmy Massada/ fot. AKPA
Doda w kujonkach firmy Massada/ fot. AKPA
Massada Eye
Zdjęcia vuMag BlueServices

Tematy:

Nieprawidłowy email