Bielizna God Save Queens zauważona przez amerykański „Vogue”

Bielizna polskiej marki pojawiła się na stronie magazynu jako jedna ze stylizacji zainspirowanej stylem dziewczyny harleyowca.

Foto: Materiały prasowe

O marce God Save Queens zrobiło się głośno po tym, jak Kylie Jenner opublikowała na Instagramie zdjęcie w kostiumie ozdobionym grubą gumą z logo GSQ. Dzięki temu bielizna projektowana przez Karolinę Bernaciak zyskała rozgłos nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie, a komplety GSQ zaczęły sprzedawać się jak świeże bułeczki.

Ale to nie koniec sukcesów na koncie God Save Queens. Marka do sprzedaży wprowadziła nową kolekcję, a jeden z nowych projektów kilka dni temu zauważony został przez amerykański „Vogue”. Kultowy tytuł o modzie, którego redaktor naczelną jest Anna Wintour, wyróżnił na swojej stronie komplet bielizny Lula.

"Jestem zaskoczona, dumna i bardzo szczęśliwa, że Vogue.com docenił model z naszej najnowszej kolekcji. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie”
komentuje Karolina Bernaciak, projektantka i właścicielka marki God Save Queens.
Foto: Materiały prasowe VOGUE

Biustonosz i majtki ozdobione modnymi od kilku sezonów frędzlami pochodzą z najnowszej kolekcji wiosna-lato 2016 „Welcome to Exile”.

Foto: Materiały prasowe GODSAVEQUEENS_50

Tematy:

Nieprawidłowy email