Zdjęcie polskiej blogerki na stronie Karla Lagerfelda

Kolejna polska blogerka zauważona przez branżę mody. Zdjęcia Wiktorii Celmer trafiły na stronę samego Karla Lagerfelda i jego marki KARL.

Do sprzedaży kilka dni temu trafiła nowa kolekcja akcesoriów zaprojektowanych przez Karla Lagerfelda. Na kolekcję „Karl Robot” składają się między innymi t-shirty i bluzy oraz torebki, portfele, a także etui na telefon, które ozdobione zostały podobizną projektantka przypominającą robota. Oczywiście na grafice Lagefeldowi towarzyszy kotka Choupette.

Nowe akcesoria trafiły już do ulubienic projektanta – modelek i przyjaciółek Kendall Jenner i Gigi Hadid. Dziewczyny sfotografowane zostały z oryginalnymi torebkami podczas ostatniego Tygodnia Mody haute couture w Paryżu.

Nowe projekty przedpremierowo dostała także wyselekcjonowana grupa blogerek – ambasadorek. Wśród nich jest między innymi Polka, autorka bloga Confassion, Wiktoria Celmer. Jej zdjęcia trafiły między innymi do galerii na stronie marki razem ze zdjęciami Kendall i Gigi. Gratulujemy wyróżnienia!

Foto: Zdjęcia własne VU MAG Karl Lagerfeld

Tematy:

Nieprawidłowy email