Pokaz Victoria’s Secret przeniesiony do Londynu

To dobra wiadomość dla fanów pięknych kobiet i zmysłowej bielizny. W tym roku pokaz Victoria’s Secret odbędzie się w Londynie.

Getty Images

Amatorzy kobiecego piękna powinni nastawić się na wizytę w stolicy Wielkiej Brytanii. I nawet jeśli zdobycie zaproszeń na pokaz Victoria’s Secret może graniczyć z cudem, to w grudniu tego roku ulice Londynu opanują długonogie Aniołki. Dobrą nowinę ogłosiły Adriana Lima i Candice Swanepoel w towarzystwie dyrektora kreatywnego marki, Eda Razeka.

- Do tej pory nie byliśmy zbyt dobrze znani w Londynie. Ale teraz, kiedy mamy tutaj 6 swoich sklepów, a nasza marka cieszy się dużą popularnością wśród Brytyjek, nadszedł czas, by zorganizować pokaz Victoria’s Secret w Londynie - powiedział Ed Razek.

Do tej pory pokazy Victoria’s Secret organizowane były w różnych miastach, m.in. w Cannes, Miami i Los Angeles. Jednak najczęściej bieliźniarska marka prezentuje swój show w Nowym Jorku. Dyrektor marketingu Victoria’s Secret nie ukrywał zadowolenia z faktu, że tym razem to wielkie coroczne wydarzenie odbędzie się w Londynie. Podobno marka próbowała zorganizować imprezę w stolicy Wielkiej Brytanii od 1998 roku.

Być może właśnie dlatego postanowiono zorganizować tegoroczny pokaz w wielkim rozmachem. Aniołki wystąpią przed rekordową publicznością 3 tys. osób. Do tej pory na pokazy VS zapraszano „tylko” 1 tys. gości. Podobno zarezerwowano już miejsce w pierwszym rzędzie dla księcia Harry’ego. Ciekawe, czy książę odmówi sobie podziwianie najpiękniejszych kobiet świata na jednym wybiegu, zwłaszcza że istnieje spora szansa, że i tym razem w bieliznę Victoria’s Secret będzie prezentowała jego bliska znajoma - Cara Delevingne.

- Rozmawiałem z Carą kilka dni temu i poprosiłem ją, aby zarezerwowała sobie ten termin. Była bardzo podekscytowana, wydaje mi się, że uda jej się do nas dołączyć - powiedział Ed Razek.

Tegoroczny pokaz Victoria’s Secret odbędzie się 2 grudnia w halach widowiskowych Earls Court w Londynie.

Getty Images
Getty Images
Getty Images
Getty Images
Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email