Polskie modelki na pokazie Victoria's Secret 2015

Wczoraj wieczorem odbył się jeden z najbardziej wyczekiwanych eventów sezonu – pokaz bielizny Victoria’s Secret.

Foto: Getty Images

Jak co roku, impreza ta przyciąga milionów fanów na całym świecie. A możliwość uczestnictwa w niej, w roli modelki, jest dla wielu młodych dziewczyn spełnieniem marzeń. Jubileuszowy, dwudziesty, pokaz Victoria's Secret 2015 otworzyła Behati Prinsloo, a zamknęła Lily Aldridge w wartym ponad 2 miliony dolarów biustonoszu wysadzanym diamentami, rubinami i szmaragdami.

Na wybiegu zobaczyć można było weteranki Victoria's Secret-Alessandrę Ambrosio, Adrianę Limę, Joan Smalls oraz Candice Swanepoel. A także, chyba największe gwiazdy tegorocznego pokazu, Kendall Jenner i Gigi Hadid.

Nie zabrakło również polskich akcentów. W roli Aniołka VS zadebiutowała Monika JAC Jagaciak, która tego wieczoru zaprezentowała dwie sylwetki oraz pochodząca z Gdańska Magdalena Frąckowiak. Top modelka pojawiła się na wybiegu raz, w segmencie „Exotic Butterflies", ubrana w czarny, bardzo seksowny komplet z gorsetem.

W tym samym kolorze były również kreacje, w których Polki pojawiły się na słynnym after party. Monika JAC Jagaciak na różowym dywanie pozowała w garniturze z seksownym dekoltem. Natomiast Magda Frąckowiak wybrała czarną dopasowaną sukienkę z golfem i odsłoniętymi ramionami. Modelki uzupełniły swoje stylizacje jedynie delikatną biżuterią.

Tematy:

Nieprawidłowy email