Pokaz bielizny Victoria's Secret 2015

We wtorek wieczorem w Lexington Avenue Armory w Nowym Jorku odbyło się największe święto bielizny – kultowy pokaz Victoria’s Secret.

Foto: Getty Images

W tym roku marka Victoria’s Secret świętuje 20-lecie swoich słynnych, bajkowych pokazów. Na wybiegu, jak zawsze, pojawiły się najgorętsze dziewczyny w branży- Alessandra Ambrosio, Adriana Lima, Joan Smalls, Candice Swanepoel oraz Behati Prinsloo. Debiutujące w roli Aniolków-Stella Maxwell, Kate Grigorieva, Taylor Hill, Elsa Hosk, Martha Hunt, Lais Ribeiro, Sara Sampaio, Romee Strijd i Jasmine Tookes, a wśród nich Monika Jagaciak. JAC nie była jedyną Polką, która tego wieczoru pojawiła się na wybiegu. Bajkową bieliznę zaprezentowała także Magdalena Frąckowiak.

Foto: Getty Images JAC/Frackowiak Victoria's Secret Fashion Show 2015 fot. Getty Imges

Do udziału w pokazie zaproszone zostały również współczesne it-girls, królowe social media-amerykańska modelka Gigi Hadid i siostra Kim Kardashian, Kendall Jenner.

Foto: Getty Images Kendall Jenner/Victoria's Secret Fashion Show 2015 fot. Getty Imges
Foto: Getty Images Gigi Hadid Victoria's Secret Fashion Show 2015 fot. Getty Imges

Pokaz podzielony został na sześć segmentów: „Boho Psychedelic", „Exotic Butterflies", „Portrait of an Angel", „Pink USA", „Ice Angel", „Fireworks”. Za oprawę muzyczną show zadbali Ellie Goulding, Selena Gomez i The Weeknd. W tym roku Fanstsy Bra na wybiegu zaprezentowała Lily Aldridge. Wartość biustonosza wysadzanego diamentami, rubinami i szmaragdami oszacowana została na prawie 2,5 miliona dolarów.

Pokaz Victoria's Secret 2015 wyemitowany zostanie w amerykańskiej telewizji już 8 grudnia.

Foto: Getty Images Victoria's Secret Fashion Show 2015 fot. Getty Imges

Tematy:

Nieprawidłowy email