Pokaz TOMAOTOMO już w środę!

Véronique - tak nazywa się najnowsza kolekcja TOMAOTOMO, którą już w czwartek zobaczą w Soho Factory zaproszeni na pokaz goście.

TOMAOTOMO / akpa

9 kwietnia w warszawskiej Soho Factory odbędzie się pierwszy, autorski pokaz Tomasza Olejniczaka. Założyciel TOMAOTOMO to jeden z najbardziej utalentowanych polskich projektantów, tym bardziej nas cieszy zbliżająca się impreza!

Kolekcja nosi nazwę "Véronique" i jak możemy się spodziewać, na wybiegu zostaną zaprezentowane bardzo kobiece sylwetki. Tytuł kolekcji zapewne nawiązuje do osoby Weroniki Książkiewicz, z którą Olejniczak od lat się przyjaźni. Aktorka prawie zawsze pojawia się kreacjach tego projektanta, a w 2012 roku jako modelka prezentowała jego kolekcje na Fashion Weeku w Łodzi.

Tomek Olejniczak z Weroniką Książkiewicz / AKPA
Weronika Książkiewicz na wybiegu TOMAOTOMO

- To projekty stworzone dla pewnej siebie i ambitnej kobiety, która lubi zabawę modą, a „stroi się” przede wszystkim dla siebie i swojego dobrego samopoczucia. – mówi o kolekcji Tomaasz Olejniczak. Kolory proponowane przez TOMAOTOMO to biel, ecru, pudrowy róż, błękit, a także ciepłe odcienie maliny i czerwieni. Uzupełnieniem stylizacji TOMAOTOMO będą buty marki WOJAS, za fryzury odpowiadać będą eksperci TONI&GUY, a o makijaż zadbają wizażystki marki INGLOT.

Będziemy tam z kamerą, więc już następnego dnia rano spodziewajcie się relacji i zdjęć z całego pokazu!

A przy okazji przypominamy nasz wywiad z Tomaszem. Na Fashion Weeku w Łodzi byliśmy na backstage pokazu TOMAOTOMO. Obejrzyjcie relację wideo i wywiad z projektantem.

Tematy:

Nieprawidłowy email