#ThighsforJeaux: nie wstydź się pokazać swoich ud

W dobie mediów społecznościowych dzielimy się każdym momentem ze swojego życia z innymi użytkownikami sieci. Jedna z internautek z Ameryki Południowej wpadła na pomysł, aby kobiety zamieszczały na Twitterze fotografie swoich ud. W ten sposób chciała je przekonać, żeby nie wstydziły się pokazywać swoich niedoskonałości.

Foto: Materiały prasowe

Miko, internautka z Ameryki Południowej postanowiła jakiś czas temu opublikować na Twitterze fotografię swoich ud, dodając hasztag #ThighsForJeaux. Zdjęcie zyskało mnóstwo pozytywnych komentarzy i tym samym zachęciło inne kobiety do dzielenia się fotografiami, na których pokazują uda.

Foto: Materiały prasowe Pokaż swoje uda!

Początkowo akcja zyskała popularność w Ameryce Południowej, natomiast z czasem podchwyciły ją kobiety na całym świecie.

Foto: Materiały prasowe Pokaż swoje uda!

Jak powiedziała Miko w rozmowie z mediami, chciała w ten sposób pokazać, że w czasach, kiedy każde zdjęcie poprawiane jest komputerowo, można być sobą i pokazywać swoje ciało: takie, jakie jest naprawdę.

– Ludzie są oceniani cały czas, szczególnie jeżeli ich biodra i uda uznawane są za niedoskonałe. Chcę, żeby kobiety nie przejmowały się osądami i pokazywały swoje uda bez względu na rozmiar.

Foto: Materiały prasowe Do akcji przyłączają się kobiety na całym świecie

Kobiety na całym świecie przyłączyły się do akcji, publikując fotografie ud z hasztagiem #ThighsforJeaux. Co wy sądzicie o tej akcji?

Tematy:

Nieprawidłowy email