NYFW: Victoria Beckham wiosna-lato 2017

Victoria Beckham zaprezentowała w ramach trwającego w Nowym Jorku tygodnia mody swoją najnowszą kolekcję na sezon wiosna-lato 2017. Sprawdźcie, co pojawiło się na wybiegu.

Jeden z najbardziej oczekiwanych pokazów tygodnia mody w Nowym Jorku już za nami. W niedzielę Victoria Beckham zaprezentowała swoje najnowsze propozycje na sezon wiosna-lato 2017. W pierwszym rzędzie nie zabrakło oczywiście Anny Wintour, a także rodziny projektantki - męża Davida i syna Brooklyna.

W nadchodzącym sezonie u Victorii Beckham jest nieco bardziej sportowo niż zwykle. W kolekcji znajdziemy przede wszystkim sukienki z obniżoną talią, a także sportowe garnitury oraz dużo zestawów w orientalnym stylu. Nie zabrakło także szerokich spodni, asymetrycznych sukienek oraz topów. Jest dużo pasków, plisów oraz kwiatów a seksapilu sylwetkom dodają biustonosze i gorsety. Przeważa jedwab, ale także pojawia się aksamit w delikatnych pastelowych kolorach.

Naszą szczególną uwagę zwróciły oraz świetne dodatki – duże torby worki w mocnych nasyconych barwach, a także buty przypominające nieco walonki.

Tematy:

Nieprawidłowy email

NYFW: Victoria Beckham wiosna-lato 2017 (slajd 1 z 24)

Reklamy
Koniec bloku reklamowego