Pokaz kolekcji SEX Paprocki&Brzozowski już 13. listopada

Nowy sezon w polskim, modowym kalendarzu już w pełni. 13. listopada w warszawskim SOHO Factory duet projektantów Paprocki&Brzozowski zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję, zatytułowaną „SEX”. Wydarzenie będziecie mogli obserwować na żywo dzięki transmisji w serwisie Plejada w ramach projektu T-Mobile Fashion.

Paprocki&Brzozowski

W zeszłym sezonie duet Paprocki&Brzozowski zaprezentował kolekcję Glare, która inspirowana była serialem Lyncha i Frosta „Miasteczko Twin Peaks”. Na wybiegu projektanci zaprezentowali płaszcze i lejące się suknie, wykończone tiulem. Zobaczyliśmy także proste, klasyczne topy i eleganckie spódnice za kolano. W jesienno-zimowej kolekcji królował brudny róż, jednak nie można było oderwać wzroku od ciężkich, metalicznych tkanin oraz ponadczasowego połączenia złota z czernią. Jaka będzie kolekcja Paprocki&Brzozowski na nowy sezon?

Na pewno intrygująca. Na wybiegu pojawią się wariacje na temat koronki. Sam tytuł kolekcji Sex pobudza wyobraźnię i kieruje nasze skojarzenia na obcisłe, seksowne kreacje, które mają podkreślać piękno kobiecego ciała. Interpretację tego tematu według Paprocki&Brzozowski zobaczymy już 13. listopada w SOHO Factory w Warszawie. Pokaz odbędzie się w ramach projektu T-Mobile Fashion. Jego transmisję będziecie mogli oglądać na żywo na stronie Plejady, a pełną relację z wydarzenia zamieścimy na łamach VU. To już 22. pokaz, jaki transmitujemy we współpracy z T-Mobile Fashion. Start o godzinie 21:15, polecamy!

Paprocki&Brzozowski
Paprocki&Brzozowski

Tematy:

Nieprawidłowy email