Pobożna modelka Victoria's Secret

Modelka Kylie Bisutti miała wielki świat mody u swoich stóp. Miała wszystko co powinna mieć supermodelka – doskonałe ciało, piękną twarz i propozycję kontraktu z Victoria’s Secret. To wszystko działo się w 2009 roku. Kylie wygrała konkurs na Aniołka Victoria’s Secret. Dlaczego dziś nie znamy jej nazwiska? Dlaczego nie jest tak popularna jak Hedi Klum czy Gisele Bundchen?

BullsPress

- Piękno to nie wygląd zewnętrzny, ale to co masz w sercu - mówi Kylie.

To niezbyt przekonujące, kiedy mówi to piękna kobieta i bardzo banalne. Tyle tylko, że Bisutti wybrała spokojne życie w Montanie zamiast oszałamiających zarobków i wielkiej sławy. Miała 19 lat i już była szczęśliwą mężatką, kiedy wygrała konkurs na nowego Aniołka Victoria’s Secret.

-To już nie chodziło o pokazywanie ciuchów, czułam się jak kawałek mięsa – mówi Bisutti, zagorzała chrześcijanka, w swojej książce (I’m No Angel: From Victoria’s Secret Model to Role Model) cytowanej przez New York Post.

BullsPress

Opowiada też o ciągłym stresie odchudzania. Jej agent nawet powiedział, że jeśli będzie wyglądać jak tłusta krowa, to nie będzie miała pracy. Kazano jej nie opowiadać o swoim małżeństwie, żeby mogła zachowywać się i być postrzegana jak przedmiot pożądania.

BullsPress

Miarka się przebrała kiedy fotograf nalegał, żeby pozowała bardziej prowokacyjnie.

– Musisz być bardziej sexy. Tak pozują modelki Victoria’s Secret. Chcesz być następną Gisele, musisz to zrobić!

Koniec swojej kariery ogłosiła na Twitterze:

– Rzuciłam karierę modelki Victoria’s Secret, żeby być żoną z Księgi Przysłów:

Przysłowie 31 - Wdzięk bywa fałszywy, a uroda – próżna; lecz niewiasta, która boi się Jehowy – ta zapewnia sobie sławę.

BullsPress

Bisutti zajmuje się teraz opowiadaniem o swojej wierze i prowadzi bloga. Na blogu imnoangel.org dowiemy się dlaczego skasowała swoje konto na Facebooku i jak się pozbyć cellulitu.

Jest też właścicielką firmy, która produkuje ubrania dla chrześcijanek. To są ubrania dla kobiet w każdym rozmiarze. A książka, którą napisała wyjdzie w Stanach 14 maja.

BullsPress

Tematy:

Nieprawidłowy email