Piłkarze w garniturach Marks & Spencer

Z piłkarską pensją reprezentanci Wielkiej Brytanii mogliby sobie pozwolić na garnitury od największych projektantów. Zamiast tego piłkarze zdecydowali się na garnitury za śmieszne pieniądze z popularnej sieciówki. I wiecie co? Wyglądają doskonale!

GQ

Śmietanka angielskiego footballu wystąpiła w sesji zdjęciowej na łamach magazynu GQ. Do zdjęć pozowali m.in.: Steven Gerrard, Ashley Cole i Adam Lallana, prezentując oficjalne garnitury stworzone dla reprezentacji na potrzeby zbliżających się Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Niestety podczas rozgrywek piłkarze nie będą biegać po murawie w eleganckim outficie, będą się w nich pokazywać na towarzyszących Mistrzostwom oficjalnych imprezach.

Garnitury dla angielskiej reprezentacji wyprodukowała znana brytyjska sieciówka Marks & Spencer. Ich dopełnieniem są białe koszule od Autograph (siostrzana marka Marks & Spencer) i granatowo-czerwone krawaty.

Ale to nie wszystko! Garnitury najgorętszych mężczyzn w Wielkiej Brytanii będzie można kupić w sklepach Marks & Spencer za niecałe 200 funtów ( trochę ponad 1000 zł). Przyznajcie, że wyglądają całkiem nieźle!

GQ

Tematy:

Nieprawidłowy email