Nauczyciel matematyki został modelem Armaniego!

Na słabą frekwencję na swoich zajęciach z pewnością nie mógł narzekać. Jednak teraz – Pietro Boselli - prawdopodobnie najseksowniejszy nauczyciel matematyki na świecie - rzuca karierę wykładowcy akademickiego, by zostać modelem!

W tym przypadku inteligencja zdecydowanie idzie w parze z urodą. Przystojny Boselli ma tytuł doktora z inżynierii mechanicznej. Przez ostatnich kilka lat Pietro prowadził zajęcia matematyki na University Collage London. Światową sławę zyskał po tym, jak studenci atrakcyjnego Włocha zaczęli publikować jego zdjęcia na kanałach social media. Jego prywatny profil śledzi blisko koło 900 tysięcy użytkowników Instagrama.

Teraz, dzięki połączonej mocy genetyki i mediów społecznościowych, Boselli został twarzą sportowej linii EA7 – Emporio Armani.

28-letni Włoch ma na swoim koncie tytuł  „Najseksowniejszego nauczyciela na świecie”. Jak można się spodziewać, zdjęcia kampanii Armani z udziałem Pietra Boselliego zapierają dech w piersiach. Sami zobaczcie.

Foto: www.armani.com Nauczyciel matematyki – Pietro Boselli - został modelem Armaniego!

Nie jest to jego pierwsza współpraca z marką. W wieku siedmiu lat, mały Pietro wziął udział w kampanii Armani Junior. Następnie w 2008 r. poszedł w pokazie kolekcji Emporio Armani.

Był rok 1995, tylna okładka Vogue Bambini. To jedna z moich pierwszych kampanii.
tak Pietro podpisał powyższe zdjęcie na Instagramie

Warto wspomnieć, że Boselli pojawił się także w kampaniach: Moschino Love, Abercrombie & Fitch. Pozował również dla chińskiego wydania magazynu GQ oraz znalazł się także na okładce Attitude.

Foto: www.moschino.com Nauczyciel matematyki – Pietro Boselli - został modelem Armaniego!
Foto: attitude.co.uk Nauczyciel matematyki – Pietro Boselli - został modelem Armaniego!

Model mówi, że wcześniej niejednokrotnie odrzucał intratne kontrakty na rzecz kariery akademickiej. Przedtem Pietro skupił się na pracy pedagoga, choć jednym z jego marzeń zawsze była także praca modela, na której postanowił skupić się teraz. Włoch podpisał kontrakt z agencją Models 1. Boselli nie zamierza jednak rzucić kariery akademickiej na stałe. Zapowiada, że jeszcze do niej powróci!

Tematy:

Nieprawidłowy email