Pies gwiazdą modelingu

Zawód modelki nie należy do najłatwiejszych – jest to ciężka fizyczna praca, w której zawsze trzeba wyglądać atrakcyjnie. W dodatku konkurencja nie śpi – teraz modelki muszą uważać nie tylko na piękne koleżanki. Świat modelingu podbija absolutnie uroczy i przesłodki… piesek!

Tous

Ten wyjątkowy model wabi się Tito The Pom. Jest rasy Pomeranian (szpic miniaturowy), a jego wygląd nadaje powala na kolana nawet najbardziej opornych na piękno. Nic dziwnego, że to właśnie Tito został zatrudniony do reklamy najnowszej kolekcji biżuterii marki Tous. W towarzystwie słodkiego psiaka można zobaczyć nie mniej atrakcyjną modelkę Loulou. Para godnie prezentuje biżuterię z kolekcji Bliss.

Tous

Sfotografowana w spektakularnym Manhattańskim studio znanego fotografa - Mario Sorrentiego, kampania jest energetyczna, pełna koloru oraz bardzo innowacyjna. Loulou i Tito The Pom pojawiają się w scenach, z których promieniuje uczucie wielkiego szczęścia, mając na sobie niektóre z najpiękniejszych klejnotów z nowej kolekcji TOUS. Biżuteria jest już dostępna w sprzedaży.

Tous

Tematy:

Nieprawidłowy email