Pierwsza kolekcja ubrań Rihanny

Rihanna dołączyła do pokaźniej grupy artystów, którzy oprócz muzyki, tworzą także ubrania. Wokalistka poszła w ślady Kanye Westa, Sienny Miller, sióstr Olsen czy Kate Moss i została projektantką. W sobotę podczas londyńskiego Tygodnia Mody zaprezentowano pierwszą kolekcję sygnowaną nazwiskiem Rihanny, którą wokalistka stworzyła we współpracy z brytyjską marką River Island.

rihanna river island

Wiosenno-letnia kolekcja odzieży i akcesoriów zaprojektowana przez Rihannę to przede wszystkim satynowe sukienki, maxi spódnice i dżersejowe sukienki z wysokimi rozcięciem wzdłuż uda. Na wybiegu można było zobaczyć także denimowi spódnice, oversizeowe parki, krótkie topy, t-shirty, delikatne dzianinowe bluzki z rozcięciem na plecach, kombinezony i sportowe kurtki ze skórzanymi rękawami. Kolekcję doskonale uzupełniają dodatki: szpilki z delikatnymi paskami wokół kostki, botki, plecaki i czapki typu snapback.

Kolekcja wyróżnia się przede wszystkim ciekawymi tkaninami, ale też detalami, które z pozoru basicowym projektom nadają wyjątkowości. Specyficzny akcent wiązań widoczny jest na t-shirtach i sukienkach, a charakterystyczny dla stylu Rihanny motyw koszuli zawiązanej wokół pasa można znaleźć na kombinezonach, spódnicach o długości midi czy parkach. Ten osobliwy niuans zdecydowanie podkreśla swobodny klimat całej kolekcji.

Wszystko, co można było zobaczyć na wybiegu, to bez wątpienia styl Rihanny. Dzięki kooperacji artystki z marką River Island, projekty te będzie można kupić w wybranych sklepach na całym świecie oraz w sklepie internetowym w dwóch turach. Pierwsza wiosenna część - Spring - trafi do sprzedaży w dniu 5 marca 2013 roku, natomiast letnia część - Summer - pojawi się w sprzedaży w maju 2013 roku.

rihanna river island

Na kolejnych stronach artykułu zobaczycie zdjęcia kreacji autorstwa Rihanny!

>

rihanna river island
rihanna river island
rihanna river island

>

rihanna river island
rihanna river island
rihanna river island

Tematy:

Nieprawidłowy email