Pharrell Williams po raz drugi zaprojektował kolekcję dla G-Star Raw

Mamy dobrą wiadomość dla fanów Pharrella Williamsa – projektant po raz drugi zaprojektuje kolekcję ubrań dla marki G-Star Raw. Współpraca ma wymiar społeczny i powstała z miłości do..oceanów!

G-Star Raw

Pharrell Williams już na dobre wtopił się w świat mody. Pomijając tytuł ikony stylu 2015, który został mu nadany przez CFDA, jego potencjał zauważyły także marki modowe. Muzyk ma już na swoim koncie m.in. stworzenie kolekcji dla Adidasa, Uniqlo, Moynat oraz G-Star Raw. Ta ostatnia marka jest tak zadowolona ze współpracy z Pharrellem, że postanowiła przedłużyć kontrakt. Tym samym już niedługo w sklepach pojawi się druga kolekcja dżinsów sygnowana jego nazwiskiem.

Współpraca jest o tyle ciekawa, że podejmuje dyskusję o ważnych problemach społecznych. Linia ubrań Pharrella powstanie pod banderą Parley For The Oceans – organizacji, która poszerza świadomość na temat delikatnej struktury ekosystemów oceanów. Kolekcja będzie nosić nazwę RFTO (Raw For The Oceans – tłum. Raw Dla Oceanów) i będzie dedykowana tegorocznemu wiosenno-letniemu sezonowi. Znajdą się w niej t-shirty, shorty, czapki z daszkiem, bluzy i kombinezony. Szlagierowymi elementami kolekcji będą modele wybielanych i wytartych dżinsów. Wszystkie ubrania zostały stworzone w ekologicznym duchu – tkaniny zużyte przy ich produkcji są przetworzonymi zanieczyszczeniami, wyłowionymi z dna oceanów.

- Mam emocjonalny stosunek do oceanów. To źródło życia, także naszego. My, ludzie, jesteśmy im dłużni i powinniśmy o nie dbać – powiedział Pharrell Williams

G-Star Raw
G-Star Raw
G-Star Raw

Tematy:

Nieprawidłowy email