Peter Dundas oficjalnie zostaje dyrektorem kreatywnym Roberto Cavalli

To oficjalne! Chodzące od kilku miesięcy plotki w końcu się potwierdziły – Peter Dundas odchodzi z domu mody Emilio Pucci i zostaje Mianowy nowym dyrektorem kreatywnym Roberto Cavalli.

Getty Images

O odejściu Petera Dundasa z domu mody Emilio Pucci mówi się już od kilku miesięcy. Niedawno pojawiły się spekulacje, że norweski projektant ma dołączyć do zespołu Cavalliego, jednak żadna ze stron nie chciała komentować tych doniesień. Dzisiaj już możemy powiedzieć, że to prawda! Jak donosi portal Fashionista, Peter Dundas został oficjalnie mianowany dyrektorem kreatywnym włoskiego domu mody.

Nie ma wątpliwości, że to doskonały wybór. Peter Dundas ze swoją słabością do pstrokatych wzorów i jaskrawych kolorów idealnie wpisuje się w estetykę Cavalli’ego.

-Wybór Petera Dundasa był zdeterminowany naszym pragnieniem rozwoju stylu, z jakim kojarzy się nazwisko Cavalli. Chcemy, by nasze kolekcje były kombinacją tradycji, innowacyjności i stylu glamour. Stylu, z jakim kojarzona jest nasza marka od początku jej istnienia – napisano w oficjalnym oświadczeniu.

Władze domu mody Roberto Cavalli wciąż nie skomentowały kwestii rzekomego wykupienia ich firmy przez konglomerat luksusowych marek LVHM.

Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email