Peter Dundas nowym dyrektorem kreatywnym Roberto Cavalli

Wygląda na to, że zaprezentowana w zeszłym tygodniu jesienno- zimowa kolekcja na 2015 rok była ostatnią, jaką Peter Dundas stworzył dla Emilio Pucci. Coraz głośniej mówi się o rzekomym przejściu projektanta do domu mody Roberto Cavalli.

Getty Images

Póki co nie wiadomo, jakie stanowisko miałby objąć Peter Dundas w domu mody Roberto Cavalli. Oczywiście najbardziej prawdopodobną opcją jest stołek dyrektora kreatywnego marki, w końcu właśnie taką funkcję sprawował w Emilio Pucci. W środowisku już głośno mówi się o tym, że zaprezentowana podczas Tygodnia Mody w Mediolanie kolekcja na sezon jesień – zima 2015 była ostatnią, jaką Dundas stworzył dla Emilio Pucci.

Nie cichną także plotki na temat sprzedaży 90% udziałów marki Roberto Cavalli prywatnej firmie Clessidra SGR SpA oraz praktycznie całkowitemu wycofaniu się Roberto z życia i funkcjonowania domu mody.

Co ciekawe, w swojej historii zawodowej Peter Dundas już współpracowałam z Cavallim. Od 2002 do 2005 roku był głównym projektantem kobiecych kolekcji, które wychodziły spod skrzydeł włoskiego domu mody. Jak do tej pory ani Roberto Cavalli, ani dom mody Emilio Pucci nie skomentowali plotek na temat osoby Dundasa. Czy historia zatoczy koło?

Getty Images
Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email