Penelope Cruz gwiazdą hiszpańskiego „Harper’s Bazaar”

Promocja nowego filmu z udziałem Penelope Cruz ruszyła pełną parą. Dlatego też nie dziwi nas fakt, że hiszpańska edycja kultowego magazynu zaprosiła aktorkę na swoją lutową okładkę.

Foto: Materiały prasowe

To już druga w tym miesiącu okładka z udziałem seksownej Hiszpanki. Penelope Cruz pojawiła się na okładce amerykańskiego „Vogue’a”, a teraz jej przepiękne zdjęcia podziwiać możemy w hiszpańskiej edycji magazynu „Harper’s Bazaar”. Aktorka, muza Pedro Almodovara i Woody'ego Allena, tym razem pozowała przed obiektywem Cedrica Bucheta - fotografa gwiazd, a także autora kampanii reklamowych dla takich marek jak Hugo Boss, Sonia Rykiel oraz paryskiego domu mody Elie Saab.

Stylistka magazynu, Beatriz Moreno de la Cova, przygotowała dla Penelope proste stylizacje z jeansem w roli głównej. Spodnie Levi's, żakiety i swetry od Isabel Marant – moda na denim pozostaje z nami jeszcze w tym sezonie. A zestawy zaprezentowane przez hiszpański „Harper’s Bazaar” są idealną propozycją dla tych wszystkich z nas, które chcą pozbyć się nudy ze swojej codziennej garderoby.

Foto: Materiały prasowe Penelope Cruz
Foto: Materiały prasowe Penelope Cruz
Foto: Materiały prasowe Penelope Cruz

Tematy:

Nieprawidłowy email