Piękna Penelope na okładce Vogue Spain

Penelope Cruz ścięła włosy na krótko? Nic z tych rzeczy. Jej nowa fryzura, którą prezentuje na okładce hiszpańskiego Vogue’a, to peruka. Tylko po co to wszystko..?

Foto: Materiały prasowe

Penelope Cruz w pierzastej sukni, z krótkimi włosami i ogromnymi oczami, patrzącymi na nas z nadzieją i smutkiem – oto pomysł na okładkę wrześniowego wydania Vogue Spain,

Jej twórcą jest Nico Bustos, a sesji przyświecała idea, aby zdjęcie nawiązywało do walki z rakiem piersi. Nie bez powodu przy logo magazynu pojawia się charakterystyczna różowa wstążka, a jego gwiazdą jest Penelope Cruz, która właśnie zagrała w filmie „MaMa”. Hiszpańska aktorka gra w nim kobietę, u której zdiagnozowano raka, a fryzura to część jej filmowej charakteryzacji.

Foto: Materiały prasowe Penelope Cruz w hiszpańskim Vogue'u

Niezależnie od tego zdjęcie okładkowe, a także fotografia, którą odnajdziemy w środku, są naprawdę klimatyczne i piękne. Podobnie jak stylizacje gwiazdy, które przygotował zespół Belen Antolin, dla której ta sesja była naprawdę wyjątkowa.

- Rok temu u mojej siostry zdiagnozowano raka piersi – pisze na swoim profilu na Instagramie Belen Antolin. – Przez to wydarzenie zrozumiałam, jak wiele kobiet cierpi z powodu tej choroby i zaproponowałam okładkę, która choć trochę ulży w ich cierpieniu.

Okładka z udziałem Penelope Cruz uświadamia jeszcze jedno, że ta choroba naprawdę dotyczy każdej i każdego z nas. Nawet jeśli nie jesteśmy chorzy, w naszej rodzinie, wśród przyjaciół czy znajomych jest ktoś chory na raka.

- Ta okładka to mój mały prezent dla wszystkich kobiet walczących z rakiem piersi, a szczególnie dla mojej siostry – dodaje stylistka. – Dziękuję każdemu, kto pomógł mi w jej realizacji i uczynił pragnienie możliwym. W szczególności chciałabym podziękować Penelope Cruz, która poprzez film “MaMa” pokazała światu, jak trudne jest życie z wyrokiem.

Czytając to wyznanie i patrząc na zdjęcie Penelope Cruz, mam pewność, że to jedna z najpiękniejszych, jeśli nie najważniejszych okładek wrześniowych magazynów modowych tego roku!

Tematy:

Nieprawidłowy email