Paulina Krupińska twarzą ekskluzywnego sklepu online

Paulina Krupińska wystąpiła w kampanii pierwszego w Polsce sklepu online z ubraniami od największych światowych projektantów. Miss Polonia została twarzą portalu Moliera2.com.

Moliera2

Paulina Krupińska nie zwalnia tempa, mimo przygotowań do zbliżających się wyborów Miss Universe, modelka została twarzą pierwszego w Polsce sklepu internetowego, w którym można znaleźć najnowsze kolekcje światowych projektantów.

W ofercie Moliera2.com znajdują się ubrania, buty i akcesoria takich marek, jak: Valetnino, Balmain, Christian Louboutin, Herve Leger, Isabel Marant, Moncler Gamme Rouge, Ralph Lauren, Salvatore Ferragamo, Simonetta Ravizza, czy Tod’s. Klientki sklepu mogą liczyć na szybką obsługę – wysyłka realizowana jest w przeciągu 24 godzin od wykonania zakupu. Wymiana i zwrot towaru są bezpłatne.

Paulina Krupińska jak zwykle wygląda pięknie i skutecznie zachęca nas do zakupów. Jednak przede wszystkim przygotowuje się do reprezentowania Polski na wyborach Miss Universe 2013. Konkurs odbędzie się w 9 listopada w Moskwie. Kreację na finałową galę dla Pauliny zaprojektował duet Paprocki & Brzozowski. My mocno trzymamy kciuki, aby polski akcent na tym międzynarodowym wydarzeniu był szczególnie wyrazisty!

Moliera2
Moliera2

Tematy:

Nieprawidłowy email