Paulina Krupińska na Miss Universe 2013 - zobacz suknie duetu Paprocki&Brzozowski

W jakich kreacjach Miss Polonia wystąpi na tym prestiżowych konkursie piękności? Zobaczcie projekty duetu Paprocki&Brzozowski!

Paulina Krupińska sukienki na Miss Universe

- Dam na scenie sto procent, a nawet więcej. Będę wyglądała obłędnie dzięki chłopakom. Wiadomo, jadę do Moskwy – tam jest wszystko na bogato, wszystko się świeci – mówiła przed miesiącem Paulina Krupińska w programie Pytanie na Śniadanie, zapowiadając swoją obecność na wyborach Miss Universe 2013.

Jak będzie wyglądać tegoroczna Miss Polonia w projektach modowego duetu Paprocki&Brzozowski? Nie musimy się już nad tym dłużej zastanawiać!

Projektanci wspólnie z Pauliną Krupińską zaprezentowali właśnie suknie, w których Polka wystąpi na prestiżowym konkursie piękności. Zobaczcie te kreacje z bliska!

Paulina Krupińska do walizki zapakuje dwie kreacje. Pierwsza z nich – biało-czerwona – nawiązuje do symboli narodowych. Zdobią ją kwieciste aplikacje inspirowane polskim folklorem. Podobnie jak czerwona opaska, zdobiona makami i jarzębiną, która dodatkowo pięknie współgra z typem urody polskiej miss.

Oprócz sukni narodowej, w walizce polskiej kandydatki na Miss Universe 2013 znajdzie się też suknia wieczorowa. Jej zadaniem jest po prostu... ZROBIENIE WRAŻENIA! Paprocki&Brzozowski postawili na róż i bogato zdobiony cekinami gorset, który z pewnością będzie pięknie mienił się w blasku telewizyjnych świateł. Wielka gala Miss Universe 2013 już 9 listopada w Moskwie!

Jak sądzicie, czy te kreacje pomogą zdobyć tegorocznej Miss Polonia koronę Miss Universe?

mwmedia
mwmedia
mwmedia
mwmedia
mwmedia
mwmedia
mwmedia
mwmedia
mwmedia
mwmedia
mwmedia
mwmedia
mwmedia

Tematy:

Nieprawidłowy email