Patrycja Gardygajło w obiektywie Marcina Tyszki

Patrycja Gardygajło to kolejna modelka, która w rodzinnej Polsce jeszcze nie jest znana, za to za granicą odnosi ogromne sukcesy. Ostatnio wystąpiła w sesji dla brytyjskiego "Stylist Magazine" i na zdjęciach prezentuje się doskonale. Ku naszemu zadowoleniu, autorem zdjęć jest kolejny zdolny Polak – Marcin Tyszka.

Stylist Magazine

Patrycja Gardygajło ma 178 cm wzrostu, wymiary 81-58-88 i nieco egzotyczną urodę. Jest kolejną modelką agencji D’vision, która odnosi sukcesy w modelingu za granicą. Gardygajło chodziła w pokazach takich marek, jak: Roberto Musso, Kristina Ti, Laura Biagiotti, Vivienne Tam, Timo Weiland, Costello Tagliapietra, Michelle Smith, Nina Taherzadeh, Les Copains, Moschino, Miu Miu, Diane von Furstenberg, Tess Giberson, Cynthia Rowley, Just Cavalli, Dolce & Gabbana.

Wzięła udział w kampaniach Jil Sander, Moschino, Blugirl, La Martina, Toy G, La Mania, Forte Forte oraz w sesjach zdjęciowych, których efekty ukazały się w takich pismach jak Glamour Italia, Elle Russia, Ponytail, Vanity Fair, Maxi, Twój Styl, Elle Poland, Glamour, Marie-Claire Russia, Glamour, Telva, Pani, Amica i Marie-Claire Italia.

Patrycja wystąpiła już na okładce portugalskiego Vogue’a. Zdjęcia wykonywał wówczas Marcin Tyszka. Ostatnio duet spotkał się ponownie, by współpracować przy tworzeniu sesji do najnowszego wydania "Stylist Magazine".

Stylist Magazine
Stylist Magazine
Stylist Magazine
Stylist Magazine
Stylist Magazine

Tematy:

Nieprawidłowy email