Patrycja Gardygajło w obiektywie Habermachera

Patrycja Gardygajło została wybrana twarzą najnowszej jesienno-zimowej kolekcji marki Solar. Zobaczcie pięknie zdjęcia René Habermachera.

Patrycja Gardygajło twarzą jesienno-zimowej kolekcji Solar / fot. René Habermacher

Patrycja Gardygajło to jedna z tych polskich modelek, które w propozycjach zawodowych mogą wybrednie przebierać Pochodząca ze Stargardu Szczecińskiego dziewczyna, na początku zdobyła rodzime wybiegi, by później skupić się na zagranicznych wyzwaniach. Pozowała dla tureckiego Vogue'a, miała konktrakty reklamowe z Oscarem de la Rentą, Dolce&Gabbana czy Pinko. Z uwagą śledzimy jej sukcesy zawodowe i chętnie oglądany sesje z jej udziałem.

Patrycja Gardygajło dla Solar, kolekcja F/W 2014/2015 / materiały prasowe

Właśnie dlatego zwróciliśmy uwagę na świetną jesienno-zimową kolekcję marki Solar, której jedną z dwóch twarzy (obok innej piękności, Charlotte Tomaszewskiej) została właśnie Gardygajło. Autorem zdjęć do tej kampanii jest wybitny fotograf René Habermacher

Charlotte Tomaszewska dla Solar, kolekcja F/W 2014/2015 / materiały prasowe

Jesień i zima według Solar to zielenie i błękit w odcieniu baby blue. Marka proponuje połączenia chłodnych barw z ciepłymi odcieniami czerwieni i pomarańczy. Dominuje bawełna i ponadczasowy jedwab, ale pojawiają się też wyraziste, geometryczne desenie oraz rozmyte – niczym malowane akwarelami – printy.

Patrycja Gardygajło dla Solar, kolekcja F/W 2014/2015 / materiały prasowe

Kolekcję Solar jesień/zima możecie kupić na Mostrami.pl

Patrycja Gardygajło dla Solar, kolekcja F/W 2014/2015 / materiały prasowe

Tematy:

Nieprawidłowy email