Patriotyczna bluza Vetements z hymnem Polski

Czarna bluza z kapturem ze słowami hymnu Polski na plecach to najnowsza propozycja luksusowego domu handlowego Vitkac. Stworzona została przez jedną z najmodniejszych obecnie francuskich marek Vetements. Choć bluza do tanich nie należy, sprzedaje się niczym świeże bułeczki.

Foto: Materiały prasowe

Najnowsza propozycja warszawskiego Vitkaca to czarna oversizowa bluza z kapturem. Na jej przodzie znajduje się logo sklepu, natomiast tył zdobi tekst Mazurka Dąbrowskiego. Bluza wykonana jest z poliestru i bawełny. Posiada klasyczny fason, kaptur i kieszonkę „kangurkę”.

Foto: Materiały prasowe Patriotyczna bluza

Jej cena nie jest najtańsza. Za patriotyczną bluzę Vetements X Vitkac trzeba zapłacić aż 2639 złotych. Jak się okazuje, kwota nie przeraziła fanów francuskiego brandu, którzy wykupili ubranie w mgnieniu oka.

Foto: Materiały prasowe Bluza Vetements X Vitkac

-Bluza została zaprojektowana i osobiście zatwierdzona przez projektanta Vetements. W związku z tym, ze sama marka jest kontrowersyjna to ich projekt dla domu handlowego Vitkac z okazji 5. urodzin, też miał mieć taki charakter. Ale była to tylko i wyłącznie inicjatywa Vetements. - powiedziała nam Karolina Pietrasik-Książek z Vitkaca.

To już kolejny raz, kiedy twórca Vetements – gruziński projektant Demna Gvasalia prowokuje i bawi się modą. Wcześniej w świecie mody namieszała zółta koszulka z logo kurierskiej firmy DHL, za którą trzeba było zapłacić ponad 1300 zł.

Tematy:

Nieprawidłowy email