Pamela Anderson zaprojektowała wegańskie buty

Pamela Anderson słynie nie tylko z gorących ról i rozbieranych okładek, ale również z zaangażowania w pomoc dla zwierząt. Ostatnio gwiazda "Słonecznego patrolu" zaprojektowała limitowaną kolekcję wegańskich butów.

Foto: Materiały prasowe

Pamela Anderson kocha zwierzęta i pomaga im, wspierając organizację PETA. Jest również weganką. Również z miłości do zwierząt powstała limitowana kolekcja wegańskiego obuwia, stworzona przez Pamelę Anderson i francuską projektantkę Amélie Pichard.

Foto: Materiały prasowe Pamela Anderson zaprojektowała wegańskie buty

Linię tworzy siedem par butów, zainspirowanych ukochanymi miejscami Pameli, jakimi są Saint Tropez i Malibu. Buty są nie tylko seksowne, ale też wygodne i praktyczne. Jak powiedziała Anderson na łamach zagranicznych mediów-buty będą dobre zarówno na plażę, do klubu, jak i na jacht.

Foto: Materiały prasowe Buty zaprojektowane przez Pamelę Anderson

Obuwie zostało wykonane z m.in. imitacji skóry oraz z tworzywa plexi. - Chciałabym, by każdy miał wybór. Coraz więcej ludzi mówi, że nie chce nosić ubrań ze zwierząt, bo ich produkcja jest jedną z przyczyn globalnego ocieplenia.

Foto: Getty Images Pamela Anderson

Wegańskie buty do najtańszych nie należą. Ich cena to przedział między 450 a 750 euro. To nie pierwszy projekt na rzecz zwierząt, w którym Anderson wzięła udział. Pięć lat temu aktorka zaprojektowała kolekcję ekologicznych ubrań, które przyjęte zostały z entuzjazmem przez branżę modową.

Tematy:

Nieprawidłowy email