Ostatnie castingi do programu „Projektanci na strat”

Przed nami trzeci odcinek castingów programu „Projektanci na start”. To ostatnia szansa dla potencjalnych kreatorów mody na zakwalifikowanie się do grupy rywalizującej o zwycięstwo. W tym odcinku jury rozda ostatnie przepustki do drugiego etapu i spośród 20 kandydatów wybierze 12 finalistów programu.

FOX Life

Spośród 100 zaproszonych osób z całej Polski, do ostatniego odcinka castingów dotrwała już tylko garstka projektantów. Tak jak w poprzednich odcinkach, projektanci zaskoczą prezentowanymi sylwetkami i niezwykłymi inspiracjami. Widzowie i jurorzy zobaczą m.in. ekologiczną suknię ślubną, stworzoną z foliowych worków, chusteczek higienicznych i folii bąbelkowej, niebanalną kurtkę łączącą skórę i futro, a także kostium do tańca, zrobiony z milionów koralików. Przed jury trudna decyzja – będzie musiało wybrać 12 osób, które dostaną szansę na wygranie pierwszego w Polsce talent show dla projektantów mody.

Kogo zobaczymy w drugim etapie? O tym będziecie mogli przekonać się już dzisiaj (środa, 13 listopad) na antenie FOX Life o godz. 22. Polecamy!

FOX Life
FOX Life
FOX Life
FOX Life
FOX Life

Tematy:

Nieprawidłowy email