Osi Ugonoh na wybiegu La Manii

Osi Ugonoh, 20-letnia Polka z nigeryjskimi korzeniami, która wygrała 4.edycję Top Model przeszła po wybiegu na pokazie La Manii

Osi Ugonoh na pokazie La Mania / mwmedia

Pokaz La Manii był wisienką na torcie polskiej mody. Nie tylko dlatego, że zamknął sezon pokazowy, ale przede wszystkim dlatego, że Joanna Przetakiewicz zaprezentowała modę na najwyższym, światowym poziomie.

Osi Ugonoh na wybiegu La Mania / mwmedia

Tego wieczoru loftowe wnętrze starej, praskiej fabryki zamieniło się w eleganckie, minimalistyczne pomieszczenie z długim, białym wybiegiem. Specjalnie zbudowana na tę okazję scenografia przeniosła nas do gigantycznego atelier La Manii, wiernie oddając jej styl. Na wybiegu modelki prezentowały charakterystyczne dla marki minimalistyczne kreacje. (Więcej o pokazie najnowszej kolekcji La Manii przeczytacie w naszej recenzji)

Wśród modelek prezentujących kreacje można było dostrzec Osi Ugonoh, obecnie chyba najpopularniejszą czarnoskórą modelkę w naszym kraju. 20-letnia Polka z nigeryjskimi korzeniami wygrała 4.edycję Top Model. Decyzją widzów to właśnie Osi zgarnęła główną nagrodę: 100 tys. zł oraz kontrakt z międzynarodową agencją modelek NEXT. Dzięki wygranej Osi Ugonoh pojawi się także na okładce styczniowego wydania magazynu Glamour.

Osi Ugonoh na wybiegu La Mania / mwmedia
Osi Ugonoh na wybiegu La Mania / mwmedia

Osi Ugonoh zaprezentowała ultrakobiecą, przeźroczystą kreację z cekinami. Wyglądała zjawiskowo.

Osi Ugonoh na wybiegu La Mania / EASTNEWS
Osi Ugonoh na wybiegu La Mania / EASTNEWS

Tematy:

Nieprawidłowy email