Orlando Bloom po raz pierwszy o rozwodzie z Mirandą Kerr

Miranda Kerr i Orlando Bloom nie są już razem – ta wiadomość kilka dni temu sparaliżowała świat show-biznesu. Trudno było uwierzyć, że idealni i zawsze uśmiechnięci rodzice niespełna trzyletniego syna Flynna postanowili się rozwieść.

EAST NEWS

Doniesienia zagranicznych mediów potwierdziły się. W ubiegłym tygodniu menadżer pary wysłał oświadczenie, w którym informował, że Miranda Kerr i Orlando Bloom biorą rozwód.

- Ich separacja trwała już kilka miesięcy – czytamy w oświadczeniu. - Po sześciu latach razem postanowili ją sformalizować. Mimo rozstania wciąż się szanują i kochają.

Brytyjski Vogue zamieścił pierwszą wypowiedź Orlando Blooma po ogłoszeniu tej informacji.

– Życie czasami nie działa tak, jakbyśmy chcieli – tłumaczy Orlando Bloom. – Na szczęście ja i Miranda jesteśmy dorosłymi ludźmi. Ja mam 36, a ona 30 lat. Chcemy podejść do tego tematu profesjonalnie i bez emocji. Nadal będziemy troszczyć się o siebie i obdarzać miłością naszego syna.

Jeszcze tydzień temu Miranda Kerr i Orlando Bloom zostali przyłapani przez paparazzi w Nowym Jorku. Wyglądali na całkiem zgraną rodzinę.

EAST NEWS

– Wciąż się kochamy i wciąż jesteśmy rodziną – wyjaśnia Orlando Bloom. – Będziemy wzajemnie wspierać się do końca życia ze względu na miłość do naszego syna – dodał.

Tematy:

Nieprawidłowy email