Opening Ceremony wystawi jednoaktówkę w ramach pokazu na NYFW

7 września podczas pokazu Opening Ceremony zostanie wystawiona sztuka w reżyserii Spike'a Jonze. Jej temat i obsada jeszcze nie są znane.

fot. getty

Akt I, scena I:

Jak donosi WWD, Opening Ceremony, czyli koncept stworzony przez Humberta Leon i Carol Lim, zamierza w ramach swojego pokazu na nowojorskim fashion weeku wystawić przedstawienie. A konkretnie, jednoaktówkę wyreżyserowaną przez laureata Oscara, Spike’a Jonze. Do kreatywnej drużyny pracującej nad wyjątkową sztuką dołączył aktor, Jonah Hill, doskonale znany miłośnikom „Wilka z Wall Street”. Hill, znany z talentu komediowego, nie będzie jednak grał w przedstawieniu. Ma być autorem scenariusza.

Spike Jonze, który w tym roku dostał Oscara za scenariusz do filmu „Ona”, współpracował już z Lim i Leonem przy swoich poprzednich filmach. Jednak tym razem zamiast Scarlett Johannson w filmie zobaczymy modelki. Pytanie brzmi, czy Jonze zostanie z tej okazji szefem castingu przy całym pokazie? A może będzie musiał zaangażować modelki wybrane przez projektantów?

Tego jeszcze nie wiemy. Podobnie jak nie wiemy, o czym będzie wystawiana we wrześniu sztuka. Grunt, że Lim i Leon są podekscytowani perspektywą bliskiej współpracy ze Spike’iem. „Bardzo cieszymy się, że napisze dla nas oryginalny scenariusz i nie możemy się doczekać dalszej współpracy. Jesteśmy ciekawi, jak będzie ona wyglądała”, powiedział Leon w rozmowie z WWD. Wiemy natomiast, że pokaz Opening Ceremony jest wyznaczony na siódmego września. Wtedy też odbędzie się premiera tajemniczego przedstawienia.

Tematy:

Nieprawidłowy email