Olivier Theyskens żegna się z Theory!

Olivier Theyskens przez cztery lata stał na czele marki Theory. Przez pewien czas projektował nawet mniejszą linię Theyskens' Theory. Ale teraz przyszedł czas na nowe wyzwania. Zarówno projektant, jak i CEO marki potwierdzają, że rozstają się w przyjaźni.

OLIVIER THEYSKENS / fot. Bulls Press

Coś się kończy, coś się zaczyna. Tylko co? Kończą się cztery lata panowania Oliviera Theyskensa w Theory. Projektant, który ma na swoim koncie dwa lata u Niny Ricci, postanowił zrezygnować ze stanowiska dyrektora kreatywnego w Theory.

Jestem wdzięczny Olivierowi za niezwykłą współpracę z Theory przez ostatnie cztery lata i z ekscytacją będę obserwować jego kolejne poczynania, mówił Andrew Rosen, CEO Theory. Wszystko w życiu podlega cyklowi. Olivier świetnie sprawdził się w Theory i wierzę, że jego praca dla nas i jego kreatywność w studio wzbogaciły markę i nadały jej nowy wymiar, nowe możliwości na rynku.

OLIVIER THEYSKENS / fot. Bulls Press

Theyskens, który dołączył do marki w 2010 roku objął stanowisko głównego projektanta rok później. Przez dwa lata projektował również „swoją” linię Theyskens' Theory, której produkcja zakończyła się w listopadzie ubiegłego roku.

Praca z Andrew była niesamowitą szansą. Mogłem skorzystać z jego wiedzy na temat tego dynamicznego segmentu w modzie, zachwalał Theyskens. Zawsze będę cenił naszą przyjaźń.

PRABAL GURUNG, SARAH JESSICA PARKER , OLIVIER THEYSKENS / fot. Bulls Press

Ostatnia kolekcja projektanta dla Theory, na wiosnę – lato 2015 zostanie dokończona przez pracowników marki (jak w przypadku kolekcji Diora po zwolnieniu Galliano). W międzyczasie Theory będzie poszukiwać nowego projektanta, a Theyskens ma zająć się innymi artystycznymi przedsięwzięciami. Czekamy na wieści!

Tematy:

Nieprawidłowy email