Olivia Wilde dla H&M Conscious Exclusive - making of z sesji

Organiczny len, konopie czy organiczna skóra – to materiały, z których powstała nowa kolekcja H&M Conscious Exclusive. Gwiazdą kolekcji jest Olivia Wilde, a jej premiera planowana jest na 16 kwietnia. Zobaczcie wideo z sesji reklamowej H&M Conscious Exclusive!

H&M

Kilka tygodni temu pisaliśmy Wam o nowej kolekcji H&M Conscious Exclusive i jej twarzy – Olivii Wilde. Tegoroczna kolekcja Conscious Exclusive czerpie inspiracje z całego świata, a motyw przewodni to uniwersalna i ponadczasowa sukienka.

Zobacz też BEST LOOK: Olivia Wilde w przepięknej spódnicy z sieciówki!

W kolekcji pojawia się więc sukienka z lnu i jedwabiu, zdobiona nadrukiem ręcznie rysowanych ptaków. Miłośniczki małej czarnej zakochają się w koktajlówce wykonanej z tkaniny Tencel® i wełny pochodzącej z recyklingu. W kolekcji znalazło się też miejsce dla małej czarnej z nadrukami inspirowanej japońskim malarstwem.

H&M Conscious Exclusive
H&M Conscious Exclusive
H&M Conscious Exclusive
H&M Conscious Exclusive
H&M Conscious Exclusive

W tym romantycznym świecie ekologicznych sukienek odrobina temperamentu w postaci motocyklówki z tkaniny Tencel® i czy szczypta elegancji w postaci smokingowej marynarki z organicznego jedwabiu. Naprawdę niezależnie od tego jaki styl dominuje w Waszej szafie każda znajdzie tu coś dla siebie!

H&M Conscious Exclusive
H&M Conscious Exclusive

– Uwielbiam widoczne w kolekcji Conscious Exclusive wpływy ze wszystkich stron świata i urok ręcznie tworzonych nadruków, wykonanych przez jednego z naszych własnych, utalentowanych projektantów – opisuje Olivia Wilde.

Zobaczcie making of z sesji H&M Conscious Exclusive! Kolekcja, którą w kampanii prezentuje wyłącznie aktorka i filantropka Olivia Wilde, będzie dostępna od 16 kwietnia w blisko 200 sklepach H&M na świecie, a także online.

Tematy:

Nieprawidłowy email