Okulary Maison Martin Margiela dla marki Mykita

Jeden z najzdolniejszych belgijskich projektantów zniknął bez śladu w 2009 roku, zostawiając po sobie dom mody pod skrzydłami Renzo Rosso, który dba, by jego żywa legenda nie ucichła. Dom mody Maison Martin Margiela sukcesywnie kontynuuje swoją działalność, podbijając wybiegi i tworząc niebanalne produkty. Jak na przykład okulary przeciwsłoneczne, które powstały we współpracy z marką Mykita.

Mykita

Mimo tajemniczego wycofania się z biznesu założyciela marki, dom mody Maison Martin Margiela od lat znajduje się w czołówce najbardziej rozchwytywanych marek modowych. Tajemniczy duch duńskiego projektanta widocznie pozostał w czterech ścianach domu mody, a mistyczna aura sprawia, że projekty z metką Maison Martin Margiela są pożądane przez fashionistów. Trzeba przyznać, że to zasługa wyjątkowego zespołu, jaki pracuje teraz na nazwisko belgijskiego projektanta.

I tak, dom mody Maison Martin Margiela w kolaboracji z berlińską marką optyczną Mykita stworzył kolekcję okularów przeciwsłonecznych, przeznaczoną na tegoroczne lato. Kolekcja podzielona jest na dwie grupy ze względu na materiały wykorzystane do produkcji: monochromatyczne metale i kolorowe oktany. Modele okularów Margiela stanowią przekrojowy przegląd najmodniejszych fasonów z lat ’20, ‘40 i ’70.

- Maison Martin Margiela to światowa marka modowa na najwyższym poziomie. My natomiast od lat specjalizujemy się w produktach optycznych. Muszę przyznać, że współpraca układała nam się wspaniale i wychodziła wręcz naturalnie. Jesteśmy bardzo dumni z tego projektu – powiedział Moritz Krueger – dyrektor kreatywny marki Mykita.

Mykita
Mykita
Mykita
Mykita

Tematy:

Nieprawidłowy email