Seksowna i demoniczna Jessica Chastain na okładce "W Magazine"

Jessica Chastain nie boi się eksperymentować z wizerunkiem. Amerykańska aktorka została bohaterką najnowszego wydania magazynu „W”, w którym zaprezentowała się w seksownej i punkowej odsłonie!

Foto: Materiały prasowe

Jest aktorką wszechstronną i z łatwością przychodzi jej wcielanie się w bardzo różne postaci. Widać to w najnowszej sesji dla „W Magazine”. Wizerunek amerykańskiej aktorki na okładce magazynu daleki jest od tego, który prezentuje na czerwonym dywanie.

Foto: Materiały prasowe Seksowna i demoniczna Jessica Chastain na oładce "W Magazine"

Różowe, zaczesane gładko włosy, bardzo mocny, przerysowany makijaż, czarna koronkowa kreacja, różaniec na szyi, a do tego prowokacyjne spojrzenie. Trzeba przyznać, że to chyba pierwsza, tak mocna metamorfoza aktorki!

Zdjęcie okładkowe oraz całą sesję wykonał Steven Klein, natomiast za ciekawe stylizacje w punkowym klimacie odpowiedzialny jest Edward Enninful. Okładkowy tytuł - „Niebezpieczna piękność” sugeruje, że we wnętrzu pisma znajdą się odważne zdjęcia oraz taki sam wywiad. Gwiazda opowiedziała w nim m.in. o najnowszym filmie „Crimson Peak” oraz zdradziła, o jakiej roli marzy.

Foto: Getty Images Jessica Chastain

- Jednym z moich celów jest zagrać czarny charakter w "Bondzie". Ludzie pytają mnie, czy chcę być dziewczyną Bonda. Odpowiadam im: "Nie, ja chcę być draniem". Czekam na to wyzwanie-zdradziła gwiazda.

Tematy:

Nieprawidłowy email